Opublikowany w Aktualności

Rozpoczynamy nowy Rok Szkolny!

 

W poniedziałek 03.09.2018r. zaczął się nowy rok szkolny. Rok ten będzie dla naszej szkoły pełen zmian. Rodzice i uczniowie poznali nowego dyrektora szkoły- pana Mariusza Parisa oraz wielu nowych nauczycieli, którzy będą uczyć w szkole. Podczas krótkiego apelu pan dyrektor podziękował licznym sponsorom, dzięki którym zostały odnowione klasy, zakupione zabawki oraz sprzęt szkolny. Podziękowanie zostały skierowane również do rodziców, którzy angażowali się w prace na rzecz szkoły. Nie zabrakło również również niespodzianki dla uczniów! Były to piniaty, w środku których kryły się pyszne cukierki. Tym słodkim akcentem zakończył się apel, a uczniowie udali się do klas. Mamy nadzieję, że tak mile rozpoczęty rok szkolny będzie pełen sukcesów dla uczniów, rodziców oraz nauczycieli.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *