Rozpoczynamy nowy Rok Szkolny!

W poniedziałek 03.09.2018r. zaczął się nowy rok szkolny. Rok ten będzie dla naszej szkoły pełen zmian. Rodzice i uczniowie poznali nowego dyrektora szkoły- pana Mariusza Parisa oraz wielu nowych nauczycieli, którzy będą uczyć w szkole. Podczas krótkiego apelu pan dyrektor podziękował licznym sponsorom, dzięki którym zostały odnowione klasy, zakupione zabawki oraz sprzęt szkolny. Podziękowanie zostały skierowane również do rodziców, którzy angażowali się w prace na rzecz szkoły. Nie zabrakło również również niespodzianki dla uczniów! Były to piniaty, w środku których kryły się pyszne cukierki. Tym słodkim akcentem zakończył się apel, a uczniowie udali się do klas. Mamy nadzieję, że tak mile rozpoczęty rok szkolny będzie pełen sukcesów dla uczniów, rodziców oraz nauczycieli.