GOPR w naszej szkole

10.10.2018r. do naszej szkoły zawitają ratownicy z GOPRu, którzy wraz z psami dadzą pokaz ratownictwa górskiego. Jest to niesamowita okazja zobaczyć jak na co dzień wygląda ta trudna i niezwykle wymagająca praca.

Za swój pokaz ratownicy nie chcą ani złotówki, ale szkoła chcąc odwdzięczyć się za chęć przyjechania do nas organizuje zbiórkę pieniążków na karmę dla psów ratowników. Jest to niewielka kwota o którą prosimy każdego ucznia i pracownika szkoły 🙂 Pieniążki te zostaną zebrane przez Samorząd Uczniowski w wyznaczonym terminie.

Ponieważ panowie z GOPRu są również wolontariuszami w schronisku dla zwierząt, miłym gestem byłoby przyniesienie starych koców, smyczy, zabawek lub psich smakołyków. Pamiętajcie: dobro wraca!

Tenis Stołowy

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców na pokazowe zajęcia z tenisa stołowego, które odbędą się w najbliższą sobotę 29.09.2018r o godzinie 10:00 w sali gimnastycznej. Warto przyjść i zobaczyć jak wyglądają takie zajęcia, prowadzone przez prawdziwego sportowca i specjalistę w tej dziedzinie, jakim niewątpliwie jest pani Alina Mikijaniec zawodnik IKTS Noteć Inowrocław.

Wszyscy są mile widziani i wszystkich obowiązuje strój sportowy !