Wycieczka i Dzień Chłopaka w klasie II i III

Oto opis wesołego dnia w klasie II i III

28 września 2018 r. w piątek my uczniowie klasy II i III byliśmy na wycieczce w pobliskim lesie. Przed wyjściem rozmawialiśmy o tym, jak można obserwować przyrodę. Wyruszyliśmy zaopatrzeni w lupy i lornetkę. W lesie szukaliśmy interesujących miejsc. Aby bliżej się im przyjrzeć, przykładaliśmy do nich pustą ramkę do obrazków i robiliśmy zdjęcia. Bawiliśmy się także w zabawy „Trop w trop” czy „Zbijanie kijka” . Z wycieczki przynieśliśmy wiele okazów przyrodniczych.

Po powrocie do szkoły dziewczynki złożyły życzenia i wręczyły prezenty kolegom z okazji Dnia Chłopaka. To był dzień pełen wrażeń.