Się gra się ma!

Mamy fantastyczne wieści! Wczoraj otrzymaliśmy mail od organizatora konkursu Hasbro, że nasza świetlica szkolna została laureatem nagrody II stopnia 👍👍.
Dzieci otrzymają więc zestaw gier planszowych o łącznej wartości 500 zł oraz zestaw naklejek ściennych do świetlicy o łącznej wartości 500 zł.😍😍
Chcemy bardzo podziękować wszystkim głosującym, bo to głównie dzięki Waszym głosom mamy tak wysokie miejsce. Nie mniejsze podziękowania należą się również dzieciom, które wykonały pracę plastyczne do konkursu–dzięki nim otrzymaliśmy dodatkowe 1000 punktów! Kolejne 1000 punktów zdobyliśmy dzięki dzieciom, które przygotowały opis ulubionej gry planszowej.
Pragniemy podziękować również p.Małgorzacie Smok za pomoc dzieciom przy wykonywaniu zadań konkursowych, p.Kamili Nowakowicz za pomysł wzięcia udziału w tym konkursie oraz p.Agacie Góraj za organizację zgłoszenia i koordynację przebiegu konkursu.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu jeszcze raz ogromnie dziękujemy!