Zaproszenie

Dyrektor, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Fundacji „Elementarz” im. Jana Kochanowskiego wWójcicach mają zaszczyt zaprosić na Jasełka i Koncert Kolęd, który odbędzie się 6 stycznia 2019r. o godzinie 15.00 w             Sali Gimnastycznej.

W programie oprócz wspomnianych występów odbędzie się kiermasz ciast przygotowanych przez rodziców. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na sfinansowanie autobusu, którym dzieci chcą pojechać na konkurs jasełek „Herody 2019” w Lewinie Brzeskim. To ogromna szansa dla naszych uczniów, aby zaprezentować swój talent szerszej publiczności. Liczymy bardzo na Państwa przybycie i hojność oraz życzymy wszelkiej pomyślności w 2019 roku!