Opublikowany w Aktualności

Dinozaury górą!

Wspaniała wiadomość! Nasza zeróweczka zdobyła pierwsze miejsce w konkursie organizowanym przez Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie! Nagroda to 35 biletów do tego miejsca. Wycieczkę planujemy na wiosnę, dzieciaki już nie mogą się doczekać!
🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕🦖🦕
Dziękujemy naszym cudownym dzieciaczkom za wspaniałe prace, które powstawały z ogromnym zaangażowaniem. Dziękujemy również p. Edycie Pliś, która kierowała tym twórczym szałem 😉. Wielkie brawa należą się p. Agnieszce Jasińskiej, od której wyszedł pomysł wzięcia udziału w konkursie i która stworzyła zwycięski filmik oraz wierszyk, który w nim słychać. Oceńcie sami jak to wyszło:

Zwycięska praca – kategoria I (przedszkole) – Przedszkole w Publicznej Szkole Podstawowej Fundacji "Elementarz" im. Jana Kochanowskiego w Wójcicach

Opublikowany przez Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie Piątek, 18 stycznia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *